הגשת מועמדות להצטרפות לארגון

הצטרפו אלינו

השאירו את הפרטים הבאים:

הצטרף לחברות בארגון שלנוהצטרף למסלול ההסמכה לסוכנויותהשירות המבוקש:
שיחה
מהירה

הצטרפות לארגון

כיצד מתקבלים לארגון מקדמי האתרים?

ארגון מקדמי האתרים הנו ארגון ייחודי ומיוחד שמטרתו לאגד חברות קידום ישראליות רבות ככל האפשר לטובת עבודה משותפת העונה בקנה אחד עם ערכי היושרה, אמינות, מקצוענות ותשוקה למקצוע. זאת ייעשו המקדמים באמצעות עבודה שקופה ומקצועית מול כל לקוח ויפעלו מולו בצורה ישרה תוך עבודה על פי חוקי התקנון של גוגל לשימוש בטכניקות קידום חוקיות וידידותיות שמטרתן היא מתן ערך לגולש ושיפור חוויית המשתמש באתר. כל חברת קידום הנושאת בגאווה את תג ארגון מקדמי האתרים תוכל ליהנות ממוניטין הארגון ולקוחות אשר יראו תג זה בשימוש החברה יסמכו עליה יותר מכיוון שהם מבינים את ההסכם עליו חתומה אותה חברת קידום ואת קווי היסוד עליהן מושתתים עקרונות הארגון.

על מנת להתקבל לארגון מקדמי האתרים יש לעבור את 3 השלבים הבאים:

שלב 1# – טופס הרשמה:

השלב הראשון יהיה להגיש את בקשת ההצטרפות לארגון. בקשה זו תוכלו להגיש בחינם באמצעות טופס ההרשמה באתר הארגון. מלאו את טופס ההרשמה ונציג יחזור אליכם להמשיך טיפול בתהליך.

שלב2# – בדיקת תקינות:

בשלב זה יתבצעו מספר בדיקות של נציג הארגון על מנת לוודא כי החברה אכן פועלת בצורה חוקית ומתאימה לאופי הארגון וחברות הקידום החברות בו. כך למשל יבדוק הנציג המלצות על החברה מטעם לקוחותיה, יברר מידע אודות החברה באתר האינטרנט שלה, ישוחח עם בעלי החברה בטלפון ועוד. במסגרת בדיקת התקינות תאלץ החברה לספר גם על מספר פעולות סטנדרטיות שהיא מבצעת כחלק מעבודת הקידום שלה. איננו מצפים שהחברה תחשוף את טכניקות הקידום הייחודיות שלה כמובן, אלא מטרת בדיקת זו היא לוודא כי אכן החברה מכירה ופועלת בדרכים הנכונות לקידום אתרי לקוחותיה. כמו כן ייתכן והחברה תתבקש לענות על שאלון מקצועי העוסק המקיף נושאים מהתחום וכן נושאים מהתקנון של גוגל.

שלב 3# – חתימה על אמנת הארגון:

לבסוף, כאשר נציג הארגון משוכנע כי החברה פועלת כראוי לטובת לקוחותיה ועובדת עימם בצורה חוקית, אמינה וישרה הרי שהיא אכן נמצאת מתאימה להיות חברה בארגון וכל שנותר הוא לחתום על אמנת הארגון שכל חבריה חתומים עליו. אמנה זו תהיה הצהרה חוקית לכך שהמקדמים החברים בארגון לא יעשו פעולות שונות על מנת לפגוע בלקוח שעזב אותן, לא תהרוס אתר של לקוח שעזב את השירות, לא תשמיץ לקוח שעזב את השירות, לא תשמיץ חברות קידום אחרות החברות בארגון, לא תעשה שימוש בטכניקות קידום כובע שחור (טכניקות לא חוקיות שגוגל ממש לא אוהבת) ועוד.

לאחר החתימה על אמנת הארגון החברה תהיה רשאית לעשות שימוש בתג הארגון ולפרסם אותו באתרה וחומרי הפרסום השונים הקשורים אליה. תג זה מהווה אסמכתא לחברת קידום מקצועית ואמינה הפועלת בדרכים חוקיות לטובת קידום לקוחותיה וכיום כל חברת קידום המכבדת את עצמה תהיה חלק מארגון מקדמי האתרים של ישראל.

להצטרפות לארגון מלאו את הפרטים הבאים:

חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים